1. Home
  2. /
  3. Nieuw-Lekkerland
  4. /
  5. Boerderij Eben-Haëzer

Boerderij Eben-Haëzer. Boerderij Eben-Haëzer is een Exclusieve Partner van Lekkerder bij de Boer. Als betalend lid ondersteunen ze actief ons doel om lokale landbouw te promoten en hebben ze toegang tot speciale voordelen, waaronder verhoogde zichtbaarheid. Deze badge erkent hun extra inzet en bijdrage aan het versterken van de afzet van lokaal geteeld voedsel voor de gemeenschap in de regio Nieuw-Lekkerland en omstreken.

Boerderijwinkel Boerderij

4,5

Schoonenburgweg 15, Nieuw-Lekkerland

Vandaag open  ·  10:00–12:00

Over Boerderij Eben-Haëzer.

We laten zien waar ons vlees vandaan komt
Een eerlijk stukje vlees van Molenlandse bodem, direct van de boer. Van dieren die liefdevol zijn verzorgd door onze hulpboeren en -boerinnen. Op Boerderij Eben-Haëzer zijn we gestart met een voor Molenlanden bijzonder concept. Het duurzame kwaliteitsvlees is te bestellen in onze online boerderijwinkel.

De ongeveer 20 vleeskoeien op onze boerderij in Nieuw-Lekkerland krijgen vrijwel elk jaar een kalfje. Tot halverwege 2021 gingen die na twee weken naar een kalverhouderij. Gebruikelijk in Nederland, maar wij vinden dat niet langer passen bij ons streven naar kringlooplandbouw. Daarom besloten wij het anders te gaan doen: we laten onze kalfjes voortaan opgroeien op Boerderij Eben-Haëzer. Een nieuw avontuur!

Onze Blaarkoppen leiden een comfortabel leven op onze boerderij. ’s Zomers grazen ze heerlijk op onze kruidenrijke natuurlanden. De dagelijkse verzorging is in handen van boer Jasper, begeleiders én onze hulpboeren- en boerinnen, die daar ontzettend van genieten. Na twee jaar worden de dieren geslacht door een lokale slager. Met het voor Molenlanden bijzondere concept brengen we bezoekers van Boerderij Eben-Haëzer dichterbij de natuur en de voedselproductie. We laten zien waar ons vlees vandaan komt.

Openingstijden

  • Maandag Op afspraak
  • Dinsdag Op afspraak
  • Woensdag Op afspraak
  • Donderdag Op afspraak
  • Vrijdag Op afspraak
  • Zaterdag 10:00–12:00
  • Zondag Gesloten

Aangemeld op 09-06-2022

Bijgewerkt op 17-09-2025

Disclaimer: Deze pagina wordt beheerd door de eigenaar van dit verkooppunt. Gegevens zijn mogelijk niet altijd actueel. Zie ook onze Algemene Voorwaarden.

Dit vinden klanten van
Boerderij Eben-Haëzer

4,5

2 reviews

Suus

2 jaar geleden

Heerlijk malse kipfilet, we hebben ze gehalveerd gekruid en gepaneerd als schnitzel. Smullen! Ook de kip voor de soep is fantastisch en erg voordelig. De melk is heerlijk en ook het rundvlees en gehakt is prima: mals en smaakvol. Kortom: uw bezoekje waard!

Iwan

3 jaar geleden

Een x geweest en inmiddels de hamburgers getest. heerlijk!!!